Skrzynie i pudełka weselne

Pudełko na koperty - obowiązkowa i modna dekoracja weselna 

Od pewnego czasu skrzynie na telegramy stały się nierozłącznym elementem wystroju każdego wesela. Nic dziwnego albowiem jest to piękny oraz przydatny gadżet.

Szkatułka na obrączki - przydatna na ceremonii ślubnej

W naszym sklepie umieściliśmy niepowtarzalne wzory pudełek na obrączki. Z pewnością znajdziesz zestaw idealnie pasujący do Twojego stylu. 

Skrzynki na koperty

Nasze propozycje bazują na pomysłach naszych klientów - analizując rynek oraz rozmawiając z klientami staramy się wykonywać projekty zgodne z panującymi trendami.  Każdy chce aby jego wesele wyło wyjątkowe a goście zapamiętali dzień ślubu na długie lata.  Stąd też nasza wysoka jakość produktów, zależy nam aby każdy klient odbierał zamówione dekoracje ze zdumieniem oraz uśmiechem na twarzy. Skrzynie na koperty są dość spore i pomieszczą wszystkie kartki z życzeniami od naszych gości. 

Ich standardowe wymiary to:
  • szerokość: 35cm x 35 cm
  • wysokość: 30 cm

Znajdziesz również coś mniejszego.  A jeśli nawet nie znajdziesz swojego wzoru napisz do nas, postaramy się pomóc. Należy zaznaczyć, że nasze skrzynki na koperty są wykonane z wysokiej jakości sklejki. Możesz być zatem spokojny o wszystkie w niej koperty, z pewnością nic im się niestanie.  Drewniane pudełko na koperty mimo swojej solidnej budowy jest dość lekkie. Nasze dekoracje malujemy wysokiej jakości impregnatami, oczywiście mogą również pozostać w naturalnym swoim wyglądzie.  Na górze skrzynki na koperty zazwyczaj znajduję się napis dziękujemy.  Na przodzie umieszczamy grawer lub wycięty dekor z imionami lub inicjałami. Mamy też uniwersalne zestawy dekoracji. Ich zaletą może być po prostu późniejsza sprzedaż po weselu. Fajnie jednak zostawić sobie oryginalne dekoracje z imionami lub personalizowanym grawerem na pamiątkę. Taka skrzynia na koperty po ślubie może służyć nam jako pudełko skarbów, a jednocześnie świetnie wyglądać oraz budzić wspomnienia oraz mieć sentymentalną wartość.

 

Pudełka na obrączki

Małe, zgrabne drewniane pudełka na obrączki to praktyczny dodatek ceremonii ślubnej.
Malowane w różnych kolorach oraz stylach.
Z naklejonymi albo grawerowanymi inicjałami czy imionami.
W środku wypełnienie z mchu chrobotka oraz stabilnym miejscem na ślubne obrączki.
Miejsca te mogą zostać podpisane, co zapobiega częstym pomyłkom zabrania nie tej obrączki podczas ślubu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl